SIŁA | ZWINNOŚĆ | GIBKOŚĆ

Akrobatyka

Zapisz się
na zajęcia

Akrobatyka rozwija ciało od stóp po czubek głowy. Każda cześć naszego ciała jest zaangażowana i musi być pod kontrolą. To świetny sposób aby rozwinąć wszelkie cechy motoryczne Waszych pociech – to nie tylko fikołki, szpagaty, gwiazdy i salta. To również siła, zwinność, gibkość, samokontrola i praca w grupie.

Razem z nami co „się nie da” będzie osiągalne.
Ogólnorozwojowe zajęcia które mogą stanowić podwalinę do każdej innej dyscypliny a może do kariery sportowej czy scenicznej.

Wypełnij formularz

GRAFIK & LOKALIZACJA

ul. Legnicka 54B, 59-500 Złotoryja (dawne tereny SKR)

 

 

PONIEDZIAŁEK
16:00 – 17:00 – Akrobatyka – dzieci 3-5 lat
17:00 – 18:00 – Akrobatyka – 6-9 lat
18:00 – 19:00 – Akrobatyka – 10-14 lat
INSTRUKTOR
Rafał Kaszubowski
Zajęcia prowadzi Rafał Kaszubowski z Akrobatyką związany od ponad 30lat, Mistrz Polski, finalista Mistrzostw Świata, medalista Mistrzostw Europy Występował na scenach całej Europy, Las Vegas i Nowego Jorku. Współpracował z kanadyjskim gigantem branży rozrywkowej “Cirque du Soleil”. Pozwólcie wciągnąć Was w przygodę sportu i doskonalenie siebie z uśmiechem i radością na twarzy.
INSTRUKTOR
Piotr
Czyżewski

Jego zabawa z tańcem zaczęła się w wieku licealnym gdzie zafascynowany bboyingiem (breakdancem) na ponad 10 lat zaangażował się zgłębianie tajników tego stylu doprowadzając go na szczyty najważniejszych zawodów bboyowych w kraju ale i za granicą. Na zajęciach skupia się bardzo na muzykalności.

Back to top: