ENGLISH LESSONS

Zajęcia z Języka
Angielskiego

Nauka języka angielskiego dla dzieci i młodzieży

Zanurz swoje dziecko w świecie języka angielskiego!

Nasze zajęcia to miejsce, gdzie nauka staje się przygodą. Oferujemy kursy języka angielskiego dla dzieci i młodzieży od 4. roku życia, 

 

Dlaczego warto wybrać nas?

 

🌟 Indywidualne podejście: Każde dziecko jest wyjątkowe, dlatego dostosowujemy nasze metody i tempo nauczania do indywidualnych potrzeb ucznia.

 

🎓 Wykwalifikowana kadra: Nasz prowadzący to profesjonalista z pasją do nauczania, który potrafi zmotywować i zainspirować młodych uczniów.

 

🎲 Zabawa i nauka: Łączymy naukę z zabawą, wykorzystując gry, piosenki i interaktywne zadania, aby dzieci uczyły się w naturalny i przyjemny sposób.

 

🌍 Małe grupy: Pracujemy w małych grupach, co pozwala na większą interakcję i indywidualne wsparcie dla każdego ucznia.

 

📚 Nowoczesne metody: Korzystamy z najnowszych materiałów edukacyjnych i technologii, które wspierają efektywną naukę języka angielskiego.

 

🏅 Certyfikaty i nagrody: Regularnie monitorujemy postępy naszych uczniów, a na koniec kursu każdy otrzymuje certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności.

 

Nie czekaj! Zapisz swoje dziecko już dziś i obserwuj, jak rozwija swoje umiejętności językowe w atmosferze pełnej wsparcia i entuzjazmu. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych kursach i programach.

 

Z nami Twoje dziecko pokocha język angielski!


📞 Telefon: 728 548 843

📧 E-mail: info@trood.pl

🌐 Strona internetowa: www.trood.pl

Do zobaczenia na zajęciach!

Wypełnij formularz na zajęcia sezon 2024/2025

JAK WYGLĄDAJĄ ZAJĘCIA?

Jak w przypadku każdej aktywności podejmowanej przez dzieci, nauka angielskiego powinna sprawiać radość! To naturalne, że chętnie podejmujemy się działań, które kojarzymy przyjemnie, dają nam pole do wyrażania siebie i miejsce na dobrą zabawę! Praca wyłącznie z podręcznikiem i zeszytem nie pozwala w pełni uwolnić potencjału, który drzemie w każdym młodym człowieku 🙂

Jako nauczyciel-praktyk, wiem o tym doskonale. Dlatego podręcznik traktuję jako drogowskaz i bazę, do której zawsze można zajrzeć, ale nie drogę do mety.
Ta usiana jest setkami flashcards, dziesiątkami piosenek, czytankami, kartami pracy a nawet packami na muchy, głodnymi potworami czy… pralką!
Pełno na niej współpracy i rywalizacji, dwóch motorów napędzających motywację każdego dziecka!

DLA KOGO?

Drogę tę od kilku lat pokonują wraz ze mną przedszkolaki z dwóch złotoryjskich placówek i cała gromada uczniów indywidualnych. Stawiam na prostą i skuteczną komunikację, otwieranie dzieci na mówienie i jak największe zaangażowanie w zajęcia. 

A meta? Czeka na niej większa pewność siebie i swoboda w komunikacji. Czekają setki słów i wyrażeń, które zapamiętują się „same” oraz zagadnienia gramatyczne w rozsądnej ilości. I ta satysfakcja!

GRAFIK & LOKALIZACJA

ul. Legnicka 54B, 59-500 Złotoryja (dawne tereny SKR)

SALA JĘZYKOWA

 

Grafik zajęć zostanie udostępniony po naborach

 

Zajęcia będą się odbywać w grupach. 

4-5 latki

6-7 latki

8-9 latki

10-12 latki

Cena: 180 zł / miesiąc (4 zajęcia x 45min) w grupach 4-8 osobowych

Wtorek Środa Piątek
16:00 – pole dance 16:00 – pole dance/dzieci 16:00 – pole dance
17:00 – pole dance 17:00 – pole dance/młodzież 17:00 – pole dance/młodzież
18:00 – pole dance 18:00 – pole dance/młodzież 18:00 – pole dance
19:00 – pole dance 19:00 – pole dance 19:00 – pole dance
20:00 – pole dance
Paweł Kotliński
NAUCZYCIEL
Paweł Kotliński

Język angielski towarzyszy mi przez całą zawodową karierę. Jeszcze jako nastolatek wyruszyłem w świat by pracować w różnych jego zakątkach w szeroko rozumianej turystyce. Dwadzieścia lat, z różną częstotliwością, podróżuję od Meksyku po Japonię. W międzyczasie ukończyłem kilka kierunków studiów, w tym umożliwiające mi pracę w szkole i nauczanie angielskiego w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Jako nauczyciel spełniałem się trzy lata w legnickiej Tkalni Wiedzy. Trzeci rok zarażam pasją do języka dzieciaki w złotoryjskim przedszkolu Pępek Świata, jakiś czas temu dołączyły do nich również pociechy z przedszkola Pozytywka. Mam też stałą grupę młodych uczniów indywidualnych.

INSTRUKTOR
Piotr
Czyżewski

Jego zabawa z tańcem zaczęła się w wieku licealnym gdzie zafascynowany bboyingiem (breakdancem) na ponad 10 lat zaangażował się zgłębianie tajników tego stylu doprowadzając go na szczyty najważniejszych zawodów bboyowych w kraju ale i za granicą. Na zajęciach skupia się bardzo na muzykalności.

Back to top: