PROJEKT

SDA Camp
Kids & Youth

O warsztatach

SDA Camp Kids & Youth oferuje letnie warsztaty taneczne dla dzieci i młodzieży, pełne zabawy, przyjaźni, nauki i przygody pod okiem wykwalifikowanej kadry pedagogicznej i instruktorskiej. W skrócie:
– zajęcia taneczne: new age, hip-hop, dancehall, popping, współczesny i inne
– różne grupy wiekowe i zaawansowania
– rozciąganie, technika, elementy jogi, akrobatyka
– wieczorne eventy (gry i zabawy integracyjne, dyskoteki, kontakt improwizacja)
– practisy
– gala pokazowa

Zakwaterowanie

W trosce o jak najlepsze warunki dla naszych tancerzy po raz kolejny podjęliśmy współpracę z Ośrodkiem Szkoleniowo-Wypoczynkowym „REGLE” w Różance, który cieszy się znakomitą opinią, o czym świadczy szereg wydarzeń sportowych i rekreacyjnych podejmowanych na jego terenie.

Ośrodek położony jest w Kotlinie Kłodzkiej w zacisznej wsi Różanka, z której roztacza się niesamowity widok na Masyw Śnieżnika.

Nasi tancerze zakwaterowani będą w 2-4 osobowych pokojach z łazienkami, a o pyszne posiłki zadbają troskliwe panie kucharki. Na terenie ośrodka znajdują się między innymi sala kominkowa, kawiarnia, biblioteka, dwie sale rekreacyjno – balowe (zaadaptowane przez nas na salę taneczne), plac zabaw oraz urokliwy park wokół Ośrodka z miejscem na ognisko. Cały teren ośrodka jest ogrodzony i udostępniony tylko dla naszej grupy.

Więcej informacji na temat warsztatów, instruktorów i wiele innych znaleźć można na stronie SDA Camp Kids & Youth 2021

Back to top: