AERIAL SILK | SZARFY

Akrobatyka
powietrzna

Zapisz się
na zajęcia

Zajęcia z akrobatyki powietrznej dla dzieci od 6 roku życia. Gimnastyka na szarfach łączy w sobie taniec, gimnastykę i akrobatykę w jednym. Technika wiązań, owinięć rąk, nóg i korpusu daje możliwość wykonywania w powietrzu widowiskowych elementów akrobatyki: szpagatów, arabesek czy splitów. Zajęcia rozpoczynają się od zapoznania dzieci ze specyfiką tego rekwizytu, pokazania jak z nim „współpracować” w bezpieczny sposób. Uczestnicy będą rozwijać swoje umiejętności, uczyć się wspinać, odwracać do góry nogami i krok po kroku doskonalić coraz bardziej skomplikowane elementy.

Wypełnij formularz

GRAFIK & LOKALIZACJA

ul. Legnicka 54B, 59-500 Złotoryja (dawne tereny SKR)

 

SOBOTA
09:00 – 10:00 – Akrobatyka powietrzna/szarfy – dzieci 6-10 lat – początkująca
10:00 – 11:00 – Akrobatyka powietrzna/szarfy – dzieci 8-10 lat
11:00 – 12:00 – Akrobatyka powietrzna/szarfy – dzieci 10-13 lat
12:00 – 13:00 – Akrobatyka powietrzna/szarfy – dzieci powyżej 12 lat
13:00 – 14:00 – Akrobatyka powietrzna/szarfy – grupa pokazowa
INSTRUKTOR
Aneta
Kaszubowska

Zdobywczyni wielu medali i pucharów w kraju i na świecie w Woltyżerce. Kilkunastoletnia kariera pozwoliła jej na kontynuację umiejętności akrobatyczno – artystycznych. Jedna z pierwszych solistek grupy OCELOT, gdzie przez przeszło 7 lat rozwijała swoje zdolności taneczno – artystyczne. Brała udział w wielu programach telewizyjnych oraz eventach obok największych sław. 

INSTRUKTOR
Piotr
Czyżewski

Jego zabawa z tańcem zaczęła się w wieku licealnym gdzie zafascynowany bboyingiem (breakdancem) na ponad 10 lat zaangażował się zgłębianie tajników tego stylu doprowadzając go na szczyty najważniejszych zawodów bboyowych w kraju ale i za granicą. Na zajęciach skupia się bardzo na muzykalności.

Back to top: